رشد صنعت نیرو، نامی مطمئن در صنعت ماشین های الکتریکی

شرکت دانش بنیان رشد صنعت نیرو، شرکتی با سه دهه تجربه در زمینه ساخت و تعمیرات اساسی انواع ماشین های الکتریکی است. این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای گروه بزرگ صنعتی رشد صنعت شناخته می شود که با اتکا به پرسنل متخصص و آموزش دیده و با توجه به حسن سابقه و موقعیت استراتژیک خود قادر به ارائه ی طیف گسترده ای از انواع الکتروموتورها و ژنراتورهای صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله معادن و فلزات، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب و برق و صنعت سیمان شده است.

مشتری مداری از ارکان اصلی شرکت رشد صنعت نیرو محسوب می شود و اعتقاد راسخ به این اصل در سه دهه حضور مستمر و پرافتخار در صنعت ماشین های الکتریکی، باعث ارتقاء حس اعتماد به کالای با کیفیت ایرانی شده است.

استفاده از مواد اولیه و عایق و رزین های الکتریکال با کیفیت از محصولات شرکت های اروپایی از جمله شرکت های ایزولا اتریش و ایزوولتا سوئیس ، و پایندی واعتقاد به سیستم های مدیریت یکپارچه کیفیت ( IMS )، که منجر به ارائه محصولات و خدماتکیفی شده است، از وجوه تمایز شرکت رشد صنعت نیرو می باشد.

ساخت الکتروموتورهای ضدانفجار و اخذ گواهینامه بین المللی ATEX، ساخت تراکشن موتورها و ترمز های مغناطیسی صنعت حفاری نفت و گاز برای اولین بار در ایران و ساخت بزرگترین الکتروموتور موجود در صنایع ایران با وزن تقریبی ۱۳۰ تن، تنها بخشی از افتخارات شرکت رشد صنعت نیرو می باشد.

مزیت های رقابتی شرکت رشد صنعت نیرو

ارائه جدیدترین فرآیند ها و تکنیک های مهندسی جهت طراحی و ساخت الکتروموتورها و ژنراتورها

ارائه دهنده طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در حوزه ماشین های الکتریکی دوار

ارائه جدیدترین فرآیند ها و تکنیک های مهندسی جهت طراحی و ساخت الکتروموتورها  و  ژنراتورها

Picture2.png

بکار گیری فرآیندهای پیشرفته جهت طراحی و تولید محصولات با راندمان بالا و طول عمر بیشتر

سه دهه تجربه در زمینه ساخت و نوسازی انواع الکتروموتور و ژنراتور

رشد صنعت

پروژه های صنعتی و نیروگاهی بصورت طرح و ساخت C.EP.PC.EPC

تام لوکوموتیو آریا

بازسازی و تعمیرات انواع لوکوموتیو، ساخت و بازسازی انواع تراکشن موتور